CHE Finance

Michal_Niczyporuk.png

Michał Niczyporuk

Członek Zarządu CHE Consulting Sp zoo od 2010, oraz osoba zarządzająca CHE Finance - częścią CHE Consulting zajmującą się doradztwem finansowym a w szczególności outsourcingiem funkcji Dyrektora Finansowego/Głównego księgowego.

Michał posiada 20 letnie doświadczenie w pracy w działach księgowych oraz finansowych, obejmujące funkcje w zarządach spółek, funkcje Głównego księgowego oraz Dyrektora finansowego w wielu międzynarodowych firmach w różnych branżach, miedzy innymi: farmaceutycznej, samochodowej, budowlanej czy ochrony środowiska. Michał brał udział w otwieraniu spółek, tworzeniu ich od podstaw, tworzeniu procedur, wdrażaniu systemów finansowo-księgowych, tworzeniu i zarządzaniu zespołami pracowników, szerokim zakresem raportowania wg. polskich i międzynarodowych standardów. Michał posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, a także podstawową znajomość języka francuskiego i rosyjskiego. Specjalizuje się szczególnie w tworzeniu nowych podmiotów i ich struktur oraz w optymalizacji działalności już istniejących firm.

Na tej stronie jest wykorzystywana technologia cookies. Jeśli to dla ciebie kłopot, możesz zawsze wyłączyć obsługę cookies w swojej przeglądarce, ale wtedy może się zdarzyć, że coś nie będzie działało.